Vitorlás kikötő

Érdeklődjön kikötőhelyért
a Balaton legexkluzívabb kikötőjében!

Részletek
Főoldal / Hírek / Detre Szabolcsék szerezték meg az abszolút első helyet az Őszi Regattán

Detre Szabolcsék szerezték meg az abszolút első helyet az Őszi Regattán

Balatonkenese- 2015. október 17. Az Őszi Regattán 35 egység állt rajhoz október 17-én, szombaton Balatonkenesén. A 10:00 órás rajtnál kellemes, 5-6 csomós északi szél fújt.

OsziregattaA leggyorsabb egység a Detre Szabolcs kormányozta Infladeus nevű Asso volt, aki 3 óra 18 perces vitorlázás után teljesítette a Balatonkenese-Balatonaliga-Siófok-Balatonalmádi-Balatonkenese pályát. A kezdetben biztatóan fújdogáló szél dél körül picit legyengült, de aztán újra frissült, így a mezőny ügyesen taktikázó döntő részre sikeresen teljesítette limit időn belül a távot. A YSI kategóriát Lacsny Gergely Kis Boleró nevű hajójával nyerte, a YSII-es kategóriában a győztes a Redrow nevű J24-es lett, Szántó Misi kormányzásával, a legnépesebb Nautic osztályban pedig, Jánoky Lászlóék lettek az elsők a Fanatic nevű hajóval.

Versenyeredmények

• Őszi Regatta – 2015. október 17. NAUTIC osztály
  • Őszi Regatta- 2015. október 17. YSI osztály
  • Őszi Regatta – 2015. október 17. YSII osztály

Kapcsolat

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Elsőként értesülhet a Kenese Marina-Port kikötő újdonságairól, a következő versenyekről, a vitorlásiskola tanfolyamairól.